"Hallå, hur jobbigt är det inte att man måste göra nya extensions heeeeela tiden. Kanske får boka Rapunzel snart :)) Livet som bloggare är liksom inte så lätt alla gånger..."
Godnatt från mig, blogglivet är ganska ytligt med alla fina saker jämt, alla präktigt duktiga kvinnor som bakar och står i, inte en skitfläck i något hörn ...jag är egentligen lite för galen för att vara seriös. I mitt nästa liv vill jag jobba på teatern...hi,hi
Kram Lotta



8 kommentarer:
Ha ha du är ju heelt knäpp ha ha härligt!!!Du ser ju ut som mig på morgonen ;-))
KRAAAM från mig!
Härlig självdistans:)) kör på du kommer gå långt-eller rättare sagt dit du vill!kram fr Annika Hägglöf :)
Älskar dig! Detta får mig att fundera på att återuppta bloggandet, det där skulle kunnat varit mitt inlägg...
Heja!
Maria i Dubai
Hej trollet Trulle..ja lite nya extensions kanske vore något..eller varför det förresten. Vi duger väl som vi är =)
Stor lördagskram!
Du är härlig!!! Kram Ida
Tack! Det var ett skönt avbrott mot alla perfekta, underbara bilder som riskerar skapa julstress:-) Jag hasar vidare i mina mysbyxor, laddar för oambitiöst pepparkaksbak. Vi gillar tjocka pepparkakor!
Underbart!!! :)
Kram Malin
Hej Lotta!Har läst din blogg så ofta jag kan och hinner och tycker den är oerhört inspirerande men framför allt mänsklig! Så härligt att läsa om ett "riktigt" liv och med allt vad det innebär :) Älskar dina inlägg och fina bilder! Du verkar vara en glad, härlig och ödmjuk person! Fortsätter med entusiasm att följa din blogg. Tack för att du delar med dig av din vardag och ha en UNDERBAR JUL med dina nära & kära!
Mvh Annette
Skicka en kommentar